Competitie

september 2018

donderdag 13 september 2018
vrijdag 14 september 2018
zaterdag 15 september 2018
zondag 16 september 2018
donderdag 20 september 2018
vrijdag 21 september 2018
zaterdag 22 september 2018
zondag 23 september 2018
woensdag 26 september 2018
KNLTB Najaar Groen 2018 Groen - Groen 2 - Afdeling 61Stand
11:00CAROLUS 7-DE LISSEVOORT 2Gravel
donderdag 27 september 2018
KNLTB najaar Landelijk 2018 Dames dubbel 17+ Donderdag Ochtend - 2e klasse - Afdeling 11Stand
10:00SON EN BREUGEL 4-CAROLUS 1Roodzand Kunstgras
 
KNLTB najaar Landelijk 2018 Dames dubbel 17+ Donderdag Avond (Zuid) - 2e klasse - Afdeling 1Stand
19:00CAROLUS 2-DE REN 1Gravel
 
KNLTB najaar Landelijk 2018 Dames dubbel 17+ Donderdag Avond (Zuid) - 2e klasse - Afdeling 3Stand
19:00DUYSEL 1-CAROLUS 1Roodzand Kunstgras
 
KNLTB najaar Landelijk 2018 Dames dubbel 17+ Donderdag Avond (Zuid) - 3e klasse - Afdeling 16Stand
19:00CAROLUS 3-BLADEL 2Gravel
 
KNLTB najaar Landelijk 2018 Dames dubbel 17+ Donderdag Avond (Zuid) - 3e klasse - Afdeling 17Stand
19:00CAROLUS 5-PACKADOR 1Gravel
 
KNLTB najaar Landelijk 2018 Dames dubbel 17+ Donderdag Avond (Zuid) - 3e klasse - Afdeling 3Stand
19:00HEEZE 1-CAROLUS 4Roodzand Kunstgras
 
KNLTB najaar Landelijk 2018 Gemengd dubbel 17+ Donderdag Avond (Zuid) - 3e klasse - Afdeling 1Stand
19:00WETTENSEIND 4-CAROLUS 1Kunstgras
vrijdag 28 september 2018
KNLTB najaar Landelijk 2018 Dames dubbel 35+ Vrijdag Avond - 2e klasse - Afdeling 2Stand
19:00VDHT 1-CAROLUS 2Kunstgras
 
KNLTB najaar Landelijk 2018 Dames dubbel 35+ Vrijdag Avond - 2e klasse - Afdeling 3Stand
19:00CAROLUS 1-HEEZE 1Gravel
 
KNLTB najaar Landelijk 2018 Dames dubbel 35+ Vrijdag Avond - 3e klasse - Afdeling 52Stand
19:00EECKENRODE 1-CAROLUS 4Roodzand Kunstgras
 
KNLTB najaar Landelijk 2018 Dames dubbel 35+ Vrijdag Avond - 3e klasse - Afdeling 65Stand
19:00CAROLUS 3-TOPIO 1Gravel
 
KNLTB najaar Landelijk 2018 Gemengd dubbel 17+ Vrijdag Avond - 1e klasse - Afdeling 12Stand
19:00DE COEVERING 1-CAROLUS 2Kunstgras
 
KNLTB najaar Landelijk 2018 Gemengd dubbel 17+ Vrijdag Avond - 1e klasse - Afdeling 3Stand
19:00CAROLUS 1-DE COEVERING 2Gravel
 
KNLTB najaar Landelijk 2018 Gemengd dubbel 35+ Vrijdag Avond - 3e klasse - Afdeling 14Stand
19:00NEDERWETTEN 1-CAROLUS 3Kunstgras
 
KNLTB najaar Landelijk 2018 Gemengd dubbel 35+ Vrijdag Avond - 3e klasse - Afdeling 17Stand
19:00DE GOUDHOEK 2-CAROLUS 4Roodzand Kunstgras
 
KNLTB najaar Landelijk 2018 Heren dubbel 35+ Vrijdag Avond - 1e klasse - Afdeling 3Stand
19:00CAROLUS 2-SINT TUNNIS 2Gravel
 
KNLTB najaar Landelijk 2018 Heren dubbel 35+ Vrijdag Avond - 1e klasse - Afdeling 4Stand
19:00SINT TUNNIS 1-CAROLUS 1Kunstgras
 
KNLTB najaar Landelijk 2018 Heren dubbel 35+ Vrijdag Avond - 2e klasse - Afdeling 3Stand
19:00CAROLUS 3-DIERDONK 2Gravel
 
KNLTB najaar Landelijk 2018 Heren dubbel 35+ Vrijdag Avond - 2e klasse - Afdeling 5Stand
19:00DE MORTEL 1-CAROLUS 4Kunstgras
 
KNLTB najaar Landelijk 2018 Heren dubbel 35+ Vrijdag Avond - 3e klasse - Afdeling 29Stand
19:00PRINSEJAGT 3-CAROLUS 5Kunstgras
 
KNLTB najaar Landelijk 2018 Heren dubbel 35+ Vrijdag Avond - 3e klasse - Afdeling 30Stand
19:00CAROLUS 7-TOS BERGEIJK 1Gravel
 
KNLTB najaar Landelijk 2018 Gemengd dubbel 35+ Vrijdag Avond - 3e klasse - Afdeling 12Stand
19:30CAROLUS 2-DE HOPBEL 2Gravel
 
KNLTB najaar Landelijk 2018 Gemengd dubbel 35+ Vrijdag Avond - 3e klasse - Afdeling 42Stand
19:30CAROLUS 1-MIERLO 2Gravel
zaterdag 29 september 2018
KNLTB najaar Landelijk 2018 Heren 17+ Zaterdag - 3e klasse - Afdeling 17Stand
11:00HEEZE 1-CAROLUS 1Roodzand Kunstgras
 
KNLTB najaar Landelijk 2018 Dames dubbel 17+ Zaterdag - 2e klasse - Afdeling 18Stand
12:00ERESLOCH 1-CAROLUS 1Roodzand Kunstgras
 
KNLTB najaar Landelijk 2018 Dames 17+ Zaterdag - 3e klasse - Afdeling 10Stand
13:00RODHE 1-CAROLUS 1Roodzand Kunstgras
 
KNLTB najaar Landelijk 2018 Heren 17+ (2xE 3xD) Zaterdag - 1e klasse - Afdeling 4Stand
13:00CAROLUS 1-DE SPRONG 1Gravel
 
KNLTB najaar Landelijk 2018 Heren 17+ (2xE 3xD) Zaterdag - 2e klasse - Afdeling 9Stand
13:00CAROLUS 2-DE WITTE SCHARE 1Gravel
 
KNLTB najaar Landelijk 2018 Heren 17+ (2xE 3xD) Zaterdag - 3e klasse - Afdeling 10Stand
13:00CAROLUS 3-DE WITTE SCHARE 2Gravel
 
KNLTB najaar Landelijk 2018 Heren dubbel 17+ Zaterdag - 1e klasse - Afdeling 6Stand
14:00TILBURG 3-CAROLUS 1Gravel
zondag 30 september 2018
KNLTB Najaar Groen 2018 Groen - Groen 2 - Afdeling 61Stand
08:30CAROLUS 6-TEGENBOSCH 1Gravel
 
KNLTB Najaar Groen 2018 Groen - Groen 2 - Afdeling 60Stand
09:00WETTENSEIND 2-CAROLUS 4Kunstgras
 
KNLTB Najaar Groen 2018 Groen - Groen 2 - Afdeling 61Stand
09:00DE KIENEHOEF 6-CAROLUS 7
 
KNLTB Najaar Groen 2018 Groen - Groen 1 - Afdeling 43Stand
09:15LOONSE DUINEN 1-CAROLUS 1Kunstgras
 
KNLTB Najaar Groen 2018 Groen - Groen 2 - Afdeling 58Stand
09:30MEERHOVEN 2-CAROLUS 3Roodzand Kunstgras
 
KNLTB najaar Landelijk 2018 Gemengd Zondag - 1e klasse - Afdeling 3Stand
10:00ORIENT 1-CAROLUS 1Gravel
 
KNLTB najaar Landelijk 2018 Meisjes 10 t/m 14 jaar Zondag - 2e klasse - Afdeling 20Stand
10:00NTC '72 1-CAROLUS 1Kunstgras
 
KNLTB najaar Landelijk 2018 Gemengd Zondag - 4e klasse - Afdeling 29Stand
12:00CAROLUS 2-SHAILE 2Gravel
 
KNLTB Najaar Groen 2018 Groen - Groen 1 - Afdeling 42Stand
12:00CAROLUS 2-METZ-POINT 1Gravel
 
KNLTB Najaar Groen 2018 Groen - Groen 2 - Afdeling 59Stand
12:00CAROLUS 5-VLTC VELDHOVEN 3Gravel
 
KNLTB najaar Landelijk 2018 Jongens 10 t/m 14 jaar Zondag - 2e klasse - Afdeling 27Stand
12:00CAROLUS 2-MIERLO 2Gravel
 
KNLTB najaar Landelijk 2018 Jongens 11 t/m 17 jaar Zondag - 3e klasse - Afdeling 21Stand
12:00TEGENBOSCH 2-CAROLUS 1Kunstgras
 
KNLTB najaar Landelijk 2018 Meisjes 11 t/m 17 jaar Zondag - 2e klasse - Afdeling 4Stand
12:00CAROLUS 1-VLTC VELDHOVEN 1Gravel
 
KNLTB najaar Landelijk 2018 Jongens 10 t/m 14 jaar Zondag - 1e klasse - Afdeling 4Stand
12:30HEEZE 1-CAROLUS 1Roodzand Kunstgras
 
KNLTB najaar 8&9 Landelijk 2018 8&9-competitie Zondag Middag - 2e klasse - Afdeling 10Stand
15:00CAROLUS 1-WETTENSEIND 2Gravel