Competitie

april 2020

zaterdag 4 april 2020
KNLTB voorjaar 2020 Dames 17+ Zaterdag (LI+NB+ZH) - Hoofdklasse - Afdeling 2Stand
STENNIS 1-CAROLUS 1
 
KNLTB voorjaar 2020 Gemengd Dubbel 17+ Zaterdag - 4e klasse - Afdeling 18Stand
DE HUT 1-CAROLUS 4
 
KNLTB voorjaar 2020 Heren 35+ Zaterdag - Hoofdklasse - Afdeling 1Stand
KESSEL 1-CAROLUS 1Gravel
 
KNLTB voorjaar 2020 Heren Dubbel 17+ Zaterdag - 3e klasse - Afdeling 28Stand
PACKADOR 2-CAROLUS 1Kunstgras
Wedstrijd wordt niet gespeeld ivm COVID-19 maatregelen
 
KNLTB voorjaar 2020 Heren 35+ Zaterdag (NB+ZH) - Hoofdklasse - Afdeling 4Stand
10:00CAROLUS 1-MALISKAMP 1Gravel
Let op: navigatie Kastmolen 25
 
KNLTB voorjaar 2020 Gemengd Dubbel 17+ Zaterdag - 3e klasse - Afdeling 18Stand
11:00CAROLUS 2-DE KORREL 1Gravel
Let op: Navigatie kastmolen 25
 
KNLTB voorjaar 2020 Heren 35+ Zaterdag - Hoofdklasse - Afdeling 2Stand
11:00RODHE 2-CAROLUS 2Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2020 Gemengd 17+ Zaterdag - 3e klasse - Afdeling 33Stand
13:00CAROLUS 1-VALKENSWAARD 4Gravel
Let op: navigatie Kastmolen 25
 
KNLTB voorjaar 2020 Gemengd Dubbel 17+ Zaterdag - 2e klasse - Afdeling 11Stand
13:00VENLO 1-CAROLUS 1Gravel
 
KNLTB voorjaar 2020 Gemengd Dubbel 17+ Zaterdag - 4e klasse - Afdeling 17Stand
13:00CAROLUS 3-TEGENBOSCH 2Gravel
Let op: navigatie Kastmolen 25
 
KNLTB voorjaar 2020 Heren 17+ Zaterdag - 2e klasse - Afdeling 39Stand
13:00CAROLUS 1-RODHE 1Gravel
Let op: navigatie Kastmolen 25
 
KNLTB voorjaar 2020 Heren 17+ Zaterdag - 3e klasse - Afdeling 64Stand
13:00CAROLUS 2-PACKADOR 2Gravel
Let op: navigatie Kastmolen 25
zondag 5 april 2020
KNLTB voorjaar 2020 Gemengd 13 t/m 17 jaar Zondag - 2e klasse - Afdeling 34Stand
GENNEP 2-CAROLUS 1Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2020 Gemengd Zondag - 6e klasse - Afdeling 10Stand
UBACH O WORMS 1-CAROLUS 1
 
KNLTB voorjaar 2020 Groen 10 t/m 12 jaar Zondag - Groen 2 - Afdeling 55Stand
MIERLO 2-CAROLUS 2
 
KNLTB voorjaar 2020 Jongens 13 t/m 17 jaar Zondag - 2e klasse - Afdeling 47Stand
MIERLO 3-CAROLUS 2
 
KNLTB voorjaar 2020 Junioren 11 t/m 14 jaar Zondag - 4e klasse - Afdeling 31Stand
LEENDE 3-CAROLUS 3
 
KNLTB voorjaar 2020 Meisjes 13 t/m 17 jaar Zondag - 2e klasse - Afdeling 31Stand
DEURNE 1-CAROLUS 1
 
KNLTB voorjaar 2020 Groen 10 t/m 12 jaar Zondag - Groen 2 - Afdeling 52Stand
09:00CAROLUS 3-MIERLO 3Gravel
let op navigatie kastmolen
 
KNLTB voorjaar 2020 Groen 10 t/m 12 jaar Zondag - Groen 2 - Afdeling 53Stand
09:00CAROLUS 4-CAROLUS 5Gravel
let op navigatie kastmolen
 
KNLTB voorjaar 2020 Groen 10 t/m 12 jaar Zondag - Groen 2 - Afdeling 54Stand
09:00CAROLUS 1-MIERLO 1Gravel
let op navigatie kastmolen
 
KNLTB voorjaar 2020 Jongens 13 t/m 17 jaar Zondag - 2e klasse - Afdeling 29Stand
11:30CAROLUS 3-HEEZE 2Gravel
let op navigatie kastmolen
 
KNLTB voorjaar 2020 Jongens 13 t/m 17 jaar Zondag - 2e klasse - Afdeling 30Stand
11:30CAROLUS 4-FIDOTE 1Gravel
let op navigatie kastmolen
 
KNLTB voorjaar 2020 Dames Dubbel Zondag - 3e klasse - Afdeling 14Stand
12:00NIJMEGEN-QUICK 1-CAROLUS 1Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2020 Junioren 11 t/m 14 jaar Zondag - 3e klasse - Afdeling 14Stand
12:00CAROLUS 2-BERLICUM 4Gravel
let op navigatie kastmolen
 
KNLTB voorjaar 2020 Junioren 11 t/m 14 jaar Zondag - 3e klasse - Afdeling 15Stand
12:00CAROLUS 1-BUDEL 2Gravel
let op navigatie kastmolen
 
KNLTB voorjaar 2020 Meisjes 13 t/m 17 jaar Zondag - 2e klasse - Afdeling 29Stand
12:00CAROLUS 2-MIERLO 2Gravel
let op navigatie kastmolen
 
KNLTB voorjaar 2020 Jongens 13 t/m 17 jaar Zondag - 1e klasse - Afdeling 24Stand
13:00GENNEPER PARKEN 1-CAROLUS 1Roodzand Kunstgras
Het thuisteam zorgt voor een lunch of tussendoortje
 
KNLTB voorjaar 2020 Gemengd Dubbel Zondag - 1e klasse - Afdeling 1Stand
14:00CAROLUS 1-BIJSTERVELDEN 1Gravel
let op navigatie kastmolen
donderdag 9 april 2020
KNLTB voorjaar 2020 Dames Dubbel Donderdag Middag - 3e klasse - Afdeling 2Stand
PACKADOR 1-CAROLUS 1Kunstgras
Wedstrijd wordt niet gespeeld ivm COVID-19 maatregelen
 
KNLTB voorjaar 2020 8&9-Tennis 17+ Donderdag Avond - 2e klasse - Afdeling 18Stand
19:00CAROLUS 1-DIERDONK 1Gravel
 
KNLTB voorjaar 2020 8&9-Tennis 17+ Donderdag Avond - 2e klasse - Afdeling 30Stand
19:00TOS BERGEIJK 1-CAROLUS 2Gravel
Of Smashcourt
 
KNLTB voorjaar 2020 Dames Dubbel 17+ Donderdag Avond - 2e klasse - Afdeling 3Stand
19:00CAROLUS 1-SOMEREN-EIND 1Gravel
let op navigatie kastmolen 25
 
KNLTB voorjaar 2020 Dames Dubbel 17+ Donderdag Avond - 5e klasse - Afdeling 1Stand
19:00SHAILE 4-CAROLUS 2Gravel
vrijdag 10 april 2020
KNLTB voorjaar 2020 Heren Dubbel 50+ Vrijdag Middag - 1e klasse - Afdeling 2Stand
13:00CAROLUS 1-VALKENSWAARD 1Gravel
Let op: navigatie Kastmolen 25
 
KNLTB voorjaar 2020 Dames Dubbel 17+ Vrijdag Avond - 3e klasse - Afdeling 67Stand
19:00CAROLUS 1-SHAILE 1Gravel
Let op: Wedstrijd wordt gespeeld bij HTV Braakse Bosdijk 6, 5703 HZ Helmond
 
KNLTB voorjaar 2020 Dames Dubbel 35+ Vrijdag Avond - 2e klasse - Afdeling 14Stand
19:00CAROLUS 2-DE LISSEVOORT 2Gravel
Let op: Wedstrijd wordt gespeeld bij tv Dierdonk Dierdonkpark 2, 5709 PZ Helmond
 
KNLTB voorjaar 2020 Dames Dubbel 35+ Vrijdag Avond - 2e klasse - Afdeling 7Stand
19:00DE LISSEVOORT 1-CAROLUS 1Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2020 Dames Dubbel 35+ Vrijdag Avond - 4e klasse - Afdeling 23Stand
19:00CAROLUS 4-DE LISSEVOORT 4Gravel
Let op: Wedstrijd begint meteen om 19:00 Navigatie kastmolen 25
 
KNLTB voorjaar 2020 Dames Dubbel 35+ Vrijdag Avond - 4e klasse - Afdeling 9Stand
19:00DE LISSEVOORT 3-CAROLUS 3Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2020 Gemengd Dubbel 35+ Vrijdag Avond - 3e klasse - Afdeling 5Stand
19:00SHAILE 5-CAROLUS 1Gravel
 
KNLTB voorjaar 2020 Gemengd Dubbel 35+ Vrijdag Avond - 4e klasse - Afdeling 15Stand
19:00DE LISSEVOORT 5-CAROLUS 2Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2020 Gemengd Dubbel 35+ Vrijdag Avond - 4e klasse - Afdeling 5Stand
19:00CAROLUS 3-TEGENBOSCH 5Gravel
Let op: Wedstrijd begint meteen om 19:00 Navigatie kastmolen 25
 
KNLTB voorjaar 2020 Heren Dubbel 17+ Vrijdag Avond - 2e klasse - Afdeling 25Stand
19:00'T ROOT 2-CAROLUS 1
 
KNLTB voorjaar 2020 Heren Dubbel 35+ Vrijdag Avond - 1e klasse - Afdeling 4Stand
19:00CAROLUS 2-TEGENBOSCH 1Gravel
Let op: Wedstrijd begint meteen om 19:00 Navigatie kastmolen 25
 
KNLTB voorjaar 2020 Heren Dubbel 35+ Vrijdag Avond - 1e klasse - Afdeling 6Stand
19:00GROOTVELD 1-CAROLUS 1Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2020 Heren Dubbel 35+ Vrijdag Avond - 2e klasse - Afdeling 10Stand
19:00MIERLO 1-CAROLUS 5
 
KNLTB voorjaar 2020 Heren Dubbel 35+ Vrijdag Avond - 2e klasse - Afdeling 15Stand
19:00CAROLUS 4-MIERLO 2Gravel
Let op: Wedstrijd begint meteen om 19:00 Navigatie kastmolen 25
 
KNLTB voorjaar 2020 Heren Dubbel 35+ Vrijdag Avond - 4e klasse - Afdeling 12Stand
19:00VLTC VELDHOVEN 6-CAROLUS 7Roodzand Kunstgras
Bij ons kun je ook pinnen. Er geldt in de omgeving een streng parkeerbeleid. Parkeren buiten de daarvoor bestemde vakken kan een boete opleveren.
 
KNLTB voorjaar 2020 Heren Dubbel 35+ Vrijdag Avond - 4e klasse - Afdeling 13Stand
19:00CAROLUS 8-WETTENSEIND 3Gravel
Let op: Wedstrijd begint meteen om 19:00 Navigatie kastmolen 25
 
KNLTB voorjaar 2020 Heren Dubbel 35+ Vrijdag Avond - 4e klasse - Afdeling 17Stand
19:00LEENDE 1-CAROLUS 6Roodzand Kunstgras
Graag op tijd aanwezig zijn, zodat tenminste 1 partij om 19.00 uur kan beginnen.
 
KNLTB voorjaar 2020 Gemengd Dubbel 17+ Vrijdag Avond - 2e klasse - Afdeling 23Stand
20:15CAROLUS 1-SKINLO 1Gravel
Let op: Aanwezig vanaf 20:00! Navigatie kastmolen 25
 
KNLTB voorjaar 2020 Heren Dubbel 17+ Vrijdag Avond - 3e klasse - Afdeling 23Stand
20:15CAROLUS 2-UDEN 3Gravel
Let op: Aanwezig vanaf 20:00! Navigatie kastmolen 25
 
KNLTB voorjaar 2020 Heren Dubbel 35+ Vrijdag Avond - 2e klasse - Afdeling 4Stand
20:15CAROLUS 3-FIDOTE 1Gravel
Let op: Aanwezig vanaf 20:00! Navigatie kastmolen 25
zaterdag 11 april 2020
KNLTB voorjaar 2020 Gemengd 17+ Zaterdag - 3e klasse - Afdeling 33Stand
DE HELZE 1-CAROLUS 1
 
KNLTB voorjaar 2020 Gemengd Dubbel 17+ Zaterdag - 3e klasse - Afdeling 18Stand
GENNEPER PARKEN 1-CAROLUS 2
 
KNLTB voorjaar 2020 Gemengd Dubbel 17+ Zaterdag - 4e klasse - Afdeling 18Stand
CAROLUS 4-NEERKANT 1
 
KNLTB voorjaar 2020 Heren 17+ Zaterdag - 2e klasse - Afdeling 39Stand
HERTOG JAN 1-CAROLUS 1
 
KNLTB voorjaar 2020 Heren 35+ Zaterdag - Hoofdklasse - Afdeling 1Stand
10:00CAROLUS 1-GROOTVELD 1Gravel
Let op: Navigatie kastmolen 25
 
KNLTB voorjaar 2020 Heren 35+ Zaterdag - Hoofdklasse - Afdeling 2Stand
10:00CAROLUS 2-MANGER CATS 1Gravel
Let op: Navigatie kastmolen 25
 
KNLTB voorjaar 2020 Dames 17+ Zaterdag (LI+NB+ZH) - Hoofdklasse - Afdeling 2Stand
11:00CAROLUS 1-ERESLOCH 1Gravel
Let op: Navigatie kastmolen 25
 
KNLTB voorjaar 2020 Gemengd Dubbel 17+ Zaterdag - 2e klasse - Afdeling 11Stand
13:00CAROLUS 1-VALKENSWAARD 1Gravel
Let op: Navigatie kastmolen 25
 
KNLTB voorjaar 2020 Gemengd Dubbel 17+ Zaterdag - 4e klasse - Afdeling 17Stand
13:00DE HOGT 1-CAROLUS 3Gravel
 
KNLTB voorjaar 2020 Heren 17+ Zaterdag - 3e klasse - Afdeling 64Stand
13:00DE MAST 1-CAROLUS 2Kunstgras
GLTV de Mast is vanaf 1 januari 2020 een cashless-vereniging
 
KNLTB voorjaar 2020 Heren 35+ Zaterdag (NB+ZH) - Hoofdklasse - Afdeling 4Stand
13:00HTC SON 1-CAROLUS 1Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2020 Heren Dubbel 17+ Zaterdag - 3e klasse - Afdeling 28Stand
13:00CAROLUS 1-RODHE 3Gravel
Let op: Navigatie kastmolen 25
maandag 13 april 2020
KNLTB voorjaar 2020 Groen 10 t/m 12 jaar Zondag - Groen 2 - Afdeling 53Stand
BOKT 5-CAROLUS 4
 
KNLTB voorjaar 2020 Jongens 13 t/m 17 jaar Zondag - 2e klasse - Afdeling 29Stand
MIERLO 1-CAROLUS 3
 
KNLTB voorjaar 2020 Junioren 11 t/m 14 jaar Zondag - 3e klasse - Afdeling 14Stand
OP DREEF 1-CAROLUS 2
 
KNLTB voorjaar 2020 Groen 10 t/m 12 jaar Zondag - Groen 2 - Afdeling 52Stand
09:00TEGENBOSCH 3-CAROLUS 3Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2020 Groen 10 t/m 12 jaar Zondag - Groen 2 - Afdeling 53Stand
09:00CAROLUS 5-PACKADOR 4Gravel
let op navigatie kastmolen
 
KNLTB voorjaar 2020 Groen 10 t/m 12 jaar Zondag - Groen 2 - Afdeling 55Stand
09:00CAROLUS 2-GENNEPER PARKEN 4Gravel
let op navigatie kastmolen
 
KNLTB voorjaar 2020 Junioren 11 t/m 14 jaar Zondag - 3e klasse - Afdeling 15Stand
09:00ERESLOCH 1-CAROLUS 1Roodzand Kunstgras
Alleen pinbetaling mogelijk
 
KNLTB voorjaar 2020 Junioren 11 t/m 14 jaar Zondag - 4e klasse - Afdeling 31Stand
09:00CAROLUS 3-'T ROOT 2Gravel
let op navigatie kastmolen
 
KNLTB voorjaar 2020 Groen 10 t/m 12 jaar Zondag - Groen 2 - Afdeling 54Stand
09:30GENNEPER PARKEN 3-CAROLUS 1Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2020 Jongens 13 t/m 17 jaar Zondag - 2e klasse - Afdeling 30Stand
09:30GENNEPER PARKEN 5-CAROLUS 4Roodzand Kunstgras
Voor lunch wordt gezorgd.
 
KNLTB voorjaar 2020 Gemengd Zondag - 6e klasse - Afdeling 10Stand
10:00CAROLUS 1-APOLLO-SEVENUM 1Gravel
let op navigatie kastmolen
 
KNLTB voorjaar 2020 Meisjes 13 t/m 17 jaar Zondag - 2e klasse - Afdeling 29Stand
10:00DE SNELLE SPRONG 1-CAROLUS 2Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2020 Jongens 13 t/m 17 jaar Zondag - 2e klasse - Afdeling 47Stand
11:30CAROLUS 2-SHAILE 1Gravel
let op navigatie kastmolen
 
KNLTB voorjaar 2020 Meisjes 13 t/m 17 jaar Zondag - 2e klasse - Afdeling 31Stand
11:30CAROLUS 1-MIERLO 3Gravel
let op navigatie kastmolen
 
KNLTB voorjaar 2020 Gemengd 13 t/m 17 jaar Zondag - 2e klasse - Afdeling 34Stand
12:00CAROLUS 1-'T SLOTJE 2Gravel
let op navigatie kastmolen
 
KNLTB voorjaar 2020 Jongens 13 t/m 17 jaar Zondag - 1e klasse - Afdeling 24Stand
12:00CAROLUS 1-DE HELZE 1Gravel
let op navigatie kastmolen
 
KNLTB voorjaar 2020 Dames Dubbel Zondag - 3e klasse - Afdeling 14Stand
13:00CAROLUS 1-QUIRIJN 1Gravel
let op navigatie kastmolen
 
KNLTB voorjaar 2020 Gemengd Dubbel Zondag - 1e klasse - Afdeling 1Stand
16:00DE VIJFHUIZEN 1-CAROLUS 1Roodzand Kunstgras
je kunt bij ons alleen met pin betalen
donderdag 16 april 2020
KNLTB voorjaar 2020 Dames Dubbel Donderdag Middag - 3e klasse - Afdeling 2Stand
13:00CAROLUS 1-DE REN 1Gravel
let op navigatie kastmolen
 
KNLTB voorjaar 2020 8&9-Tennis 17+ Donderdag Avond - 2e klasse - Afdeling 18Stand
19:00VENLO 3-CAROLUS 1
 
KNLTB voorjaar 2020 8&9-Tennis 17+ Donderdag Avond - 2e klasse - Afdeling 30Stand
19:00CAROLUS 2-DE HELZE 1Gravel
let op navigatie kastmolen 25
 
KNLTB voorjaar 2020 Dames Dubbel 17+ Donderdag Avond - 5e klasse - Afdeling 1Stand
19:00CAROLUS 2-DE HUT 2Gravel
let op navigatie kastmolen 25
 
KNLTB voorjaar 2020 Dames Dubbel 17+ Donderdag Avond - 2e klasse - Afdeling 3Stand
19:15PARK E-9 1-CAROLUS 1Kunstgras
vrijdag 17 april 2020
KNLTB voorjaar 2020 Heren Dubbel 50+ Vrijdag Middag - 1e klasse - Afdeling 2Stand
13:00VOLLEY 1-CAROLUS 1
 
KNLTB voorjaar 2020 Dames Dubbel 17+ Vrijdag Avond - 3e klasse - Afdeling 67Stand
19:00GENNEPER PARKEN 3-CAROLUS 1
 
KNLTB voorjaar 2020 Dames Dubbel 35+ Vrijdag Avond - 2e klasse - Afdeling 14Stand
19:00NEERKANT 1-CAROLUS 2
 
KNLTB voorjaar 2020 Dames Dubbel 35+ Vrijdag Avond - 2e klasse - Afdeling 7Stand
19:00CAROLUS 1-BOKT 1Gravel
Let op: Wedstrijd begint meteen om 19:00 Navigatie kastmolen 25
 
KNLTB voorjaar 2020 Dames Dubbel 35+ Vrijdag Avond - 4e klasse - Afdeling 23Stand
19:00MIERLO 4-CAROLUS 4
 
KNLTB voorjaar 2020 Gemengd Dubbel 17+ Vrijdag Avond - 2e klasse - Afdeling 23Stand
19:00TEGENBOSCH 2-CAROLUS 1Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2020 Gemengd Dubbel 35+ Vrijdag Avond - 3e klasse - Afdeling 5Stand
19:00CAROLUS 1-VALKENSWAARD 2Gravel
Let op: Wedstrijd begint meteen om 19:00 Navigatie kastmolen 25
 
KNLTB voorjaar 2020 Gemengd Dubbel 35+ Vrijdag Avond - 4e klasse - Afdeling 15Stand
19:00CAROLUS 2-BOKT 4Gravel
Let op: Wedstrijd begint meteen om 19:00 Navigatie kastmolen 25
 
KNLTB voorjaar 2020 Gemengd Dubbel 35+ Vrijdag Avond - 4e klasse - Afdeling 5Stand
19:00VALKENSWAARD 6-CAROLUS 3Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2020 Heren Dubbel 17+ Vrijdag Avond - 2e klasse - Afdeling 25Stand
19:00CAROLUS 1-OP DREEF 1Gravel
Let op: Wedstrijd begint meteen om 19:00 Navigatie kastmolen 25
 
KNLTB voorjaar 2020 Heren Dubbel 17+ Vrijdag Avond - 3e klasse - Afdeling 23Stand
19:00DE LISSEVOORT 1-CAROLUS 2Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2020 Heren Dubbel 35+ Vrijdag Avond - 1e klasse - Afdeling 4Stand
19:00BOKT 1-CAROLUS 2
 
KNLTB voorjaar 2020 Heren Dubbel 35+ Vrijdag Avond - 1e klasse - Afdeling 6Stand
19:00CAROLUS 1-'T SLOTJE 1Gravel
Let op: Wedstrijd begint meteen om 19:00 Navigatie kastmolen 25
 
KNLTB voorjaar 2020 Heren Dubbel 35+ Vrijdag Avond - 2e klasse - Afdeling 10Stand
19:00CAROLUS 5-WETTENSEIND 2Gravel
Let op: Wedstrijd wordt gespeeld bij Van den Hurk Tennis Weyerweg 3, 5704 CR Helmond
 
KNLTB voorjaar 2020 Heren Dubbel 35+ Vrijdag Avond - 2e klasse - Afdeling 15Stand
19:00DE MEIJVINK 2-CAROLUS 4Kunstgras
Captain is Willy Lammers (06-44036652)
 
KNLTB voorjaar 2020 Heren Dubbel 35+ Vrijdag Avond - 2e klasse - Afdeling 4Stand
19:00BOKT 3-CAROLUS 3
 
KNLTB voorjaar 2020 Heren Dubbel 35+ Vrijdag Avond - 4e klasse - Afdeling 12Stand
19:00CAROLUS 7-PRINSEJAGT 4Gravel
Let op: Wedstrijd wordt gespeeld bij Van den Hurk Tennis Weyerweg 3, 5704 CR Helmond
 
KNLTB voorjaar 2020 Heren Dubbel 35+ Vrijdag Avond - 4e klasse - Afdeling 13Stand
19:00DE LISSEVOORT 2-CAROLUS 8Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2020 Dames Dubbel 35+ Vrijdag Avond - 4e klasse - Afdeling 9Stand
20:15CAROLUS 3-VALKENSWAARD 2Gravel
Let op: Aanwezig vanaf 20:00! Navigatie kastmolen 25
 
KNLTB voorjaar 2020 Heren Dubbel 35+ Vrijdag Avond - 4e klasse - Afdeling 17Stand
20:15CAROLUS 6-HELENAVEEN 1Gravel
Let op: Aanwezig vanaf 20:00! Navigatie kastmolen 25
zaterdag 18 april 2020
KNLTB voorjaar 2020 Dames 17+ Zaterdag (LI+NB+ZH) - Hoofdklasse - Afdeling 2Stand
UBACH O WORMS 1-CAROLUS 1
 
KNLTB voorjaar 2020 Gemengd Dubbel 17+ Zaterdag - 2e klasse - Afdeling 11Stand
HERTOG JAN 1-CAROLUS 1
 
KNLTB voorjaar 2020 Heren 35+ Zaterdag - Hoofdklasse - Afdeling 2Stand
09:30WAALRACKETS 1-CAROLUS 2Kunstgras
Pin aanwezig
 
KNLTB voorjaar 2020 Heren 35+ Zaterdag (NB+ZH) - Hoofdklasse - Afdeling 4Stand
10:00CAROLUS 1-WETTENSEIND 1Gravel
Let op: navigatie Kastmolen 25
 
KNLTB voorjaar 2020 Gemengd Dubbel 17+ Zaterdag - 3e klasse - Afdeling 18Stand
11:00CAROLUS 2-DE BRAKEN 1Gravel
Let op: Navigatie kastmolen 25
 
KNLTB voorjaar 2020 Gemengd Dubbel 17+ Zaterdag - 4e klasse - Afdeling 18Stand
12:00UDEN 3-CAROLUS 4Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2020 Gemengd 17+ Zaterdag - 3e klasse - Afdeling 33Stand
13:00CAROLUS 1-EECKENRODE 1Gravel
Let op: navigatie Kastmolen 25
 
KNLTB voorjaar 2020 Gemengd Dubbel 17+ Zaterdag - 4e klasse - Afdeling 17Stand
13:00CAROLUS 3-DE KORREL 2Gravel
Let op: navigatie Kastmolen 25
 
KNLTB voorjaar 2020 Heren 17+ Zaterdag - 2e klasse - Afdeling 39Stand
13:00CAROLUS 1-BOEKEL 1Gravel
Let op: navigatie Kastmolen 25
 
KNLTB voorjaar 2020 Heren 17+ Zaterdag - 3e klasse - Afdeling 64Stand
13:00CAROLUS 2-MEIJEL 1Gravel
Let op: navigatie Kastmolen 25
 
KNLTB voorjaar 2020 Heren 35+ Zaterdag - Hoofdklasse - Afdeling 1Stand
13:00BORN 1-CAROLUS 1Gravel
 
KNLTB voorjaar 2020 Heren Dubbel 17+ Zaterdag - 3e klasse - Afdeling 28Stand
13:00HEEZE 2-CAROLUS 1Roodzand Kunstgras
zondag 19 april 2020
KNLTB voorjaar 2020 Groen 10 t/m 12 jaar Zondag - Groen 2 - Afdeling 55Stand
MEERHOVEN 2-CAROLUS 2Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2020 Gemengd 13 t/m 17 jaar Zondag - 2e klasse - Afdeling 34Stand
09:00SHAILE 1-CAROLUS 1Gravel
 
KNLTB voorjaar 2020 Groen 10 t/m 12 jaar Zondag - Groen 2 - Afdeling 52Stand
09:00CAROLUS 3-DAVID LLOYD-VELDHOVEN 2Gravel
let op navigatie kastmolen
 
KNLTB voorjaar 2020 Groen 10 t/m 12 jaar Zondag - Groen 2 - Afdeling 53Stand
09:00TEGENBOSCH 4-CAROLUS 5Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2020 Groen 10 t/m 12 jaar Zondag - Groen 2 - Afdeling 53Stand
09:00CAROLUS 4-GENNEPER PARKEN 6Gravel
let op navigatie kastmolen
 
KNLTB voorjaar 2020 Groen 10 t/m 12 jaar Zondag - Groen 2 - Afdeling 54Stand
09:00CAROLUS 1-MEERHOVEN 1Gravel
let op navigatie kastmolen
 
KNLTB voorjaar 2020 Jongens 13 t/m 17 jaar Zondag - 2e klasse - Afdeling 47Stand
09:00LOONSE DUINEN 1-CAROLUS 2Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2020 Gemengd Zondag - 6e klasse - Afdeling 10Stand
10:00VENRAY 4-CAROLUS 1Gravel
 
KNLTB voorjaar 2020 Jongens 13 t/m 17 jaar Zondag - 1e klasse - Afdeling 24Stand
11:00DIERDONK 1-CAROLUS 1Roodzand Kunstgras
In ons tennispaviljoen kan alleen met PIN of contactloos betaald worden. Tevens aanvoerder: Femke v.d. Mark (06-36307124)
 
KNLTB voorjaar 2020 Junioren 11 t/m 14 jaar Zondag - 4e klasse - Afdeling 31Stand
11:00WETTENSEIND 2-CAROLUS 3Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2020 Jongens 13 t/m 17 jaar Zondag - 2e klasse - Afdeling 29Stand
11:30CAROLUS 3-WAALRE 2Gravel
let op navigatie kastmolen
 
KNLTB voorjaar 2020 Jongens 13 t/m 17 jaar Zondag - 2e klasse - Afdeling 30Stand
11:30CAROLUS 4-BOKT 2Gravel
let op navigatie kastmolen
 
KNLTB voorjaar 2020 Junioren 11 t/m 14 jaar Zondag - 3e klasse - Afdeling 14Stand
12:00CAROLUS 2-PARK HOEVEN 3Gravel
let op navigatie kastmolen
 
KNLTB voorjaar 2020 Junioren 11 t/m 14 jaar Zondag - 3e klasse - Afdeling 15Stand
12:00CAROLUS 1-DE RAAM-LIESHOUT 1Gravel
let op navigatie kastmolen
 
KNLTB voorjaar 2020 Meisjes 13 t/m 17 jaar Zondag - 2e klasse - Afdeling 29Stand
12:00CAROLUS 2-RODHE 1Gravel
let op navigatie kastmolen
 
KNLTB voorjaar 2020 Meisjes 13 t/m 17 jaar Zondag - 2e klasse - Afdeling 31Stand
12:00RULEC 1-CAROLUS 1Gravel
 
KNLTB voorjaar 2020 Dames Dubbel Zondag - 3e klasse - Afdeling 14Stand
13:00DE KIENEHOEF 1-CAROLUS 1Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2020 Gemengd Dubbel Zondag - 1e klasse - Afdeling 1Stand
14:00CAROLUS 1-LOONSE DUINEN 1Gravel
let op navigatie kastmolen
donderdag 23 april 2020
KNLTB voorjaar 2020 Dames Dubbel Donderdag Middag - 3e klasse - Afdeling 2Stand
13:00VALKENSWAARD 3-CAROLUS 1
 
KNLTB voorjaar 2020 8&9-Tennis 17+ Donderdag Avond - 2e klasse - Afdeling 18Stand
19:00CAROLUS 1-VDHT 1Gravel
 
KNLTB voorjaar 2020 8&9-Tennis 17+ Donderdag Avond - 2e klasse - Afdeling 30Stand
19:00DE BRAKEN 1-CAROLUS 2Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2020 Dames Dubbel 17+ Donderdag Avond - 2e klasse - Afdeling 3Stand
19:00CAROLUS 1-SOMEREN-HEIDE 1Gravel
let op navigatie kastmolen 25
 
KNLTB voorjaar 2020 Dames Dubbel 17+ Donderdag Avond - 5e klasse - Afdeling 1Stand
19:00DE SPRENK 4-CAROLUS 2Kunstgras
vrijdag 24 april 2020
KNLTB voorjaar 2020 Heren Dubbel 50+ Vrijdag Middag - 1e klasse - Afdeling 2Stand
13:00DEURNE 1-CAROLUS 1
 
KNLTB voorjaar 2020 Dames Dubbel 17+ Vrijdag Avond - 3e klasse - Afdeling 67Stand
19:00CAROLUS 1-DE MAST 1Gravel
Let op: Wedstrijd begint meteen om 19:00 Navigatie kastmolen 25
 
KNLTB voorjaar 2020 Dames Dubbel 35+ Vrijdag Avond - 2e klasse - Afdeling 14Stand
19:00CAROLUS 2-SHAILE 1Gravel
Let op: Wedstrijd begint meteen om19:00 Navigatie kastmolen 25
 
KNLTB voorjaar 2020 Dames Dubbel 35+ Vrijdag Avond - 2e klasse - Afdeling 7Stand
19:00DE STAP 2-CAROLUS 1Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2020 Dames Dubbel 35+ Vrijdag Avond - 4e klasse - Afdeling 23Stand
19:00CAROLUS 4-DE SPRENK 1Gravel
Let op: Wedstrijd begint meteen om 19:00 Navigatie kastmolen 25
 
KNLTB voorjaar 2020 Dames Dubbel 35+ Vrijdag Avond - 4e klasse - Afdeling 9Stand
19:00DE MAST 1-CAROLUS 3Kunstgras
GLTV de Mast is vanaf 1 januari 2020 een cashless-vereniging
 
KNLTB voorjaar 2020 Gemengd Dubbel 17+ Vrijdag Avond - 2e klasse - Afdeling 23Stand
19:00CAROLUS 1-DE SPRENK 1Gravel
Let op: Wedstrijd begint meteen om 19:00 Navigatie kastmolen 25
 
KNLTB voorjaar 2020 Gemengd Dubbel 35+ Vrijdag Avond - 3e klasse - Afdeling 5Stand
19:00OIRSCHOT 2-CAROLUS 1Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2020 Gemengd Dubbel 35+ Vrijdag Avond - 4e klasse - Afdeling 15Stand
19:00OP DREEF 3-CAROLUS 2
 
KNLTB voorjaar 2020 Heren Dubbel 17+ Vrijdag Avond - 2e klasse - Afdeling 25Stand
19:00DIERDONK 1-CAROLUS 1Roodzand Kunstgras
In ons tennispaviljoen kan alleen met PIN of contactloos betaald worden.
 
KNLTB voorjaar 2020 Heren Dubbel 17+ Vrijdag Avond - 3e klasse - Afdeling 23Stand
19:00CAROLUS 2-FELLENOORD 2Gravel
Let op: Wedstrijd begint meteen om 19:00 Navigatie kastmolen 25
 
KNLTB voorjaar 2020 Heren Dubbel 35+ Vrijdag Avond - 1e klasse - Afdeling 6Stand
19:00LEUNEN V-H 1-CAROLUS 1
 
KNLTB voorjaar 2020 Heren Dubbel 35+ Vrijdag Avond - 2e klasse - Afdeling 10Stand
19:00TOPIO 3-CAROLUS 5Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2020 Heren Dubbel 35+ Vrijdag Avond - 2e klasse - Afdeling 15Stand
19:00CAROLUS 4-DEURNE 2Gravel
Let op: Wedstrijd begint meteen om 19:00 Navigatie kastmolen 25
 
KNLTB voorjaar 2020 Heren Dubbel 35+ Vrijdag Avond - 2e klasse - Afdeling 4Stand
19:00CAROLUS 3-MEERHOVEN 2Gravel
Let op: Wedstrijd begint meteen om 19:00 Navigatie kastmolen 25
 
KNLTB voorjaar 2020 Heren Dubbel 35+ Vrijdag Avond - 4e klasse - Afdeling 12Stand
19:00SON EN BREUGEL 1-CAROLUS 7
 
KNLTB voorjaar 2020 Heren Dubbel 35+ Vrijdag Avond - 4e klasse - Afdeling 13Stand
19:00CAROLUS 8-LEENDE 2Gravel
Let op: Wedstrijd wordt gespeeld bij tv Dierdonk Dierdonkpark 2, 5709 PZ Helmond
 
KNLTB voorjaar 2020 Heren Dubbel 35+ Vrijdag Avond - 4e klasse - Afdeling 17Stand
19:00DE HUT 2-CAROLUS 6Kunstgras
Let op: er kan in de kantine alleen met pin betaald worden!
 
KNLTB voorjaar 2020 Gemengd Dubbel 35+ Vrijdag Avond - 4e klasse - Afdeling 5Stand
20:15CAROLUS 3-DE GOUDHOEK 4Gravel
Let op: Aanwezig vanaf 20:00! Navigatie kastmolen 25
 
KNLTB voorjaar 2020 Heren Dubbel 35+ Vrijdag Avond - 1e klasse - Afdeling 4Stand
20:15CAROLUS 2-SINT TUNNIS 2Gravel
Let op: Aanwezig vanaf 20:00! Navigatie kastmolen 25
zaterdag 25 april 2020
KNLTB voorjaar 2020 Gemengd Dubbel 17+ Zaterdag - 4e klasse - Afdeling 18Stand
CAROLUS 4-BOKT 1
 
KNLTB voorjaar 2020 Heren 17+ Zaterdag - 2e klasse - Afdeling 39Stand
MIERLO 3-CAROLUS 1
 
KNLTB voorjaar 2020 Heren 17+ Zaterdag - 3e klasse - Afdeling 64Stand
MIERLO 4-CAROLUS 2
 
KNLTB voorjaar 2020 Heren 35+ Zaterdag - Hoofdklasse - Afdeling 1Stand
10:00CAROLUS 1-LINNE 1Gravel
Let op: Navigatie kastmolen 25
 
KNLTB voorjaar 2020 Heren 35+ Zaterdag - Hoofdklasse - Afdeling 2Stand
10:00CAROLUS 2-TOPSPIN-BOXMEER 1Gravel
Let op: Navigatie kastmolen 25
 
KNLTB voorjaar 2020 Dames 17+ Zaterdag (LI+NB+ZH) - Hoofdklasse - Afdeling 2Stand
11:00CAROLUS 1-GOIRLE 1Gravel
Let op: Navigatie kastmolen 25
 
KNLTB voorjaar 2020 Gemengd 17+ Zaterdag - 3e klasse - Afdeling 33Stand
13:00VLTC VELDHOVEN 2-CAROLUS 1Roodzand Kunstgras
Bij ons kun je ook pinnen. Er geldt in de omgeving een streng parkeerbeleid. Parkeren buiten de daarvoor bestemde vakken kan een boete opleveren.
 
KNLTB voorjaar 2020 Gemengd Dubbel 17+ Zaterdag - 2e klasse - Afdeling 11Stand
13:00CAROLUS 1-DE HELZE 1Gravel
Let op: Navigatie kastmolen 25
 
KNLTB voorjaar 2020 Gemengd Dubbel 17+ Zaterdag - 3e klasse - Afdeling 18Stand
13:00DE RAUWBRAKEN 2-CAROLUS 2Roodzand Kunstgras
Parkeerplaats is bereikbaar via de koningsoordlaan alleen pinbetaling mogelijk
 
KNLTB voorjaar 2020 Gemengd Dubbel 17+ Zaterdag - 4e klasse - Afdeling 17Stand
13:00VLTC VELDHOVEN 2-CAROLUS 3Roodzand Kunstgras
Bij ons kun je ook pinnen. Er geldt in de omgeving een streng parkeerbeleid. Parkeren buiten de daarvoor bestemde vakken kan een boete opleveren.
 
KNLTB voorjaar 2020 Heren 35+ Zaterdag (NB+ZH) - Hoofdklasse - Afdeling 4Stand
13:00GROOTVEN 1-CAROLUS 1Kunstgras
In het clubhuis kan alleen met pin betaald worden.
 
KNLTB voorjaar 2020 Heren Dubbel 17+ Zaterdag - 3e klasse - Afdeling 28Stand
13:00CAROLUS 1-'T ROOT 1Gravel
Let op: Navigatie kastmolen 25
zondag 26 april 2020
KNLTB voorjaar 2020 Gemengd Dubbel Zondag - 1e klasse - Afdeling 1Stand
LOPIK 1-CAROLUS 1
 
KNLTB voorjaar 2020 Jongens 13 t/m 17 jaar Zondag - 2e klasse - Afdeling 29Stand
VOLLEY 2-CAROLUS 3
 
KNLTB voorjaar 2020 Junioren 11 t/m 14 jaar Zondag - 4e klasse - Afdeling 31Stand
09:00CAROLUS 3-VDHT 1Gravel
let op navigatie kastmolen
 
KNLTB voorjaar 2020 Meisjes 13 t/m 17 jaar Zondag - 2e klasse - Afdeling 31Stand
09:00CAROLUS 1-NTC '72 1Gravel
let op navigatie kastmolen
 
KNLTB voorjaar 2020 Gemengd 13 t/m 17 jaar Zondag - 2e klasse - Afdeling 34Stand
10:00CAROLUS 1-DE HUT 1Gravel
let op navigatie kastmolen
 
KNLTB voorjaar 2020 Gemengd Zondag - 6e klasse - Afdeling 10Stand
10:00CAROLUS 1-MELICK 1Gravel
let op navigatie kastmolen
 
KNLTB voorjaar 2020 Jongens 13 t/m 17 jaar Zondag - 2e klasse - Afdeling 30Stand
10:00DE LISSEVOORT 2-CAROLUS 4Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2020 Junioren 11 t/m 14 jaar Zondag - 3e klasse - Afdeling 15Stand
10:00DE STAP 1-CAROLUS 1Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2020 Meisjes 13 t/m 17 jaar Zondag - 2e klasse - Afdeling 29Stand
11:00LOONSE DUINEN 1-CAROLUS 2Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2020 Jongens 13 t/m 17 jaar Zondag - 1e klasse - Afdeling 24Stand
12:00CAROLUS 1-ELTV 1Gravel
let op navigatie kastmolen
 
KNLTB voorjaar 2020 Jongens 13 t/m 17 jaar Zondag - 2e klasse - Afdeling 47Stand
12:00CAROLUS 2-RODHE 1Gravel
let op navigatie kastmolen
 
KNLTB voorjaar 2020 Junioren 11 t/m 14 jaar Zondag - 3e klasse - Afdeling 14Stand
12:00RODHE 1-CAROLUS 2Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2020 Dames Dubbel Zondag - 3e klasse - Afdeling 14Stand
13:00CAROLUS 1-LENT 5Gravel
let op navigatie kastmolen