Competitie

april 2019

zaterdag 6 april 2019
zondag 7 april 2019
donderdag 11 april 2019
vrijdag 12 april 2019
zaterdag 13 april 2019
zondag 14 april 2019
donderdag 18 april 2019
vrijdag 19 april 2019
zaterdag 20 april 2019
maandag 22 april 2019
KNLTB voorjaar 2019 Groen Zondag - Groen 1 - Afdeling 48Stand
09:00CAROLUS 1-PACKADOR 1Gravel
 
KNLTB voorjaar 2019 Groen Zondag - Groen 2 - Afdeling 59Stand
09:00HEEZE 7-CAROLUS 5Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2019 Groen Zondag - Groen 2 - Afdeling 62Stand
09:00CAROLUS 4-'T SLOTJE 2Gravel
 
KNLTB voorjaar 2019 Jongens 11 t/m 17 jaar Zondag - 2e klasse - Afdeling 22Stand
10:00DE LISSEVOORT 1-CAROLUS 2Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2019 Meisjes 10 t/m 14 jaar Zondag - 2e klasse - Afdeling 25Stand
10:00DE LISSEVOORT 1-CAROLUS 1Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2019 Jongens 11 t/m 17 jaar Zondag - 1e klasse - Afdeling 20Stand
10:30ERESLOCH 1-CAROLUS 1Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2019 Groen Zondag - Groen 2 - Afdeling 57Stand
11:00CAROLUS 3-WETTENSEIND 2Gravel
 
KNLTB voorjaar 2019 Jongens 10 t/m 14 jaar Zondag - 2e klasse - Afdeling 50Stand
11:00SHAILE 1-CAROLUS 2Gravel
 
KNLTB voorjaar 2019 Gemengd Zondag - 6e klasse - Afdeling 8Stand
11:15DE KREKEL 2-CAROLUS 2Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2019 Gemengd Zondag - 4e klasse - Afdeling 14Stand
12:00CAROLUS 1-EECKENRODE 2Gravel
 
KNLTB voorjaar 2019 Gemengd 10 t/m 14 jaar Zondag - 2e klasse - Afdeling 10Stand
13:00CAROLUS 2-GENNEPER PARKEN 11 - 5Gravel
 
KNLTB voorjaar 2019 Gemengd 10 t/m 14 jaar Zondag - 2e klasse - Afdeling 35Stand
13:00CAROLUS 1-DAVID LLOYD-VELDHOVEN 1Gravel
 
KNLTB voorjaar 2019 Gemengd 17+ Zondag (CB+OB+WB) - 3e klasse - Afdeling 3Stand
13:00DE HAMBAKEN 2-CAROLUS 1Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2019 Gemengd Zondag - 4e klasse - Afdeling 14Stand
13:00GTR 1-CAROLUS 1Gravel
 
KNLTB voorjaar 2019 Jongens 10 t/m 14 jaar Zondag - 1e klasse - Afdeling 11Stand
13:00CAROLUS 1-SMASHING '89 11 - 5Gravel
 
KNLTB voorjaar 2019 Jongens 10 t/m 14 jaar Zondag - 2e klasse - Afdeling 29Stand
13:00CAROLUS 3-DE LISSEVOORT 1Gravel
donderdag 25 april 2019
KNLTB voorjaar 2019 Dames Dubbel Donderdag Ochtend - 1e klasse - Afdeling 3Stand
CAROLUS 1-BLADEL 20 - 4
 
KNLTB voorjaar 2019 Dames Dubbel Donderdag Middag - 2e klasse - Afdeling 1Stand
13:00CAROLUS 2-METZ-POINT 1Gravel
 
KNLTB voorjaar 2019 Dames Dubbel Donderdag Middag - 2e klasse - Afdeling 2Stand
13:00CAROLUS 1-DE GOUDHOEK 1Gravel
 
KNLTB voorjaar 2019 Dames Dubbel 17+ Donderdag Avond - 3e klasse - Afdeling 7Stand
19:00WIMBLEDONCK 1-CAROLUS 1Gravel
 
KNLTB voorjaar 2019 Dames Dubbel 17+ Donderdag Avond - 4e klasse - Afdeling 4Stand
19:00VALKENSWAARD 3-CAROLUS 3Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2019 Dames Dubbel 17+ Donderdag Avond - 5e klasse - Afdeling 6Stand
19:00DE SPRENK 4-CAROLUS 4Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2019 Gemengd Dubbel 17+ Donderdag Avond - 3e klasse - Afdeling 2Stand
19:00CAROLUS 1-SINT TUNNIS 1Gravel
 
KNLTB voorjaar 2019 Dames Dubbel 17+ Donderdag Avond - 3e klasse - Afdeling 5Stand
19:15CAROLUS 2-BOEKEL 3Gravel
vrijdag 26 april 2019
KNLTB voorjaar 2019 Heren Dubbel 35+ Vrijdag Avond - 1e klasse - Afdeling 7Stand
CAROLUS 1-UDEN 34 - 0
 
KNLTB voorjaar 2019 Heren Dubbel 50+ Vrijdag Middag - 2e klasse - Afdeling 1Stand
13:00CAROLUS 1-DE KORREL 1Gravel
 
KNLTB voorjaar 2019 Dames Dubbel 17+ Vrijdag Avond - 2e klasse - Afdeling 26Stand
19:00'T ROOT 1-CAROLUS 1Gravel
 
KNLTB voorjaar 2019 Dames Dubbel 17+ Vrijdag Avond - 3e klasse - Afdeling 54Stand
19:00CAROLUS 2-METZ-POINT 1Gravel
 
KNLTB voorjaar 2019 Dames Dubbel 35+ Vrijdag Avond - 2e klasse - Afdeling 15Stand
19:00CAROLUS 1-APOLLO-SEVENUM 1Gravel
 
KNLTB voorjaar 2019 Gemengd Dubbel 17+ Vrijdag Avond - 3e klasse - Afdeling 47Stand
19:00DE HELZE 1-CAROLUS 1Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2019 Gemengd Dubbel 35+ Vrijdag Avond - 3e klasse - Afdeling 1Stand
19:00OP DREEF 2-CAROLUS 2Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2019 Gemengd Dubbel 35+ Vrijdag Avond - 3e klasse - Afdeling 2Stand
19:00CAROLUS 3-DE SPRENK 2Gravel
 
KNLTB voorjaar 2019 Gemengd Dubbel 35+ Vrijdag Avond - 3e klasse - Afdeling 4Stand
19:00CAROLUS 1-VALKENSWAARD 2Gravel
 
KNLTB voorjaar 2019 Gemengd Dubbel 35+ Vrijdag Avond - 4e klasse - Afdeling 17Stand
19:00RIPS 1-CAROLUS 4Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2019 Heren Dubbel 17+ Vrijdag Avond - 3e klasse - Afdeling 37Stand
19:00CAROLUS 1-DE LISSEVOORT 1Gravel
 
KNLTB voorjaar 2019 Heren Dubbel 35+ Vrijdag Avond - 1e klasse - Afdeling 2Stand
19:00HTC SON 1-CAROLUS 2Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2019 Heren Dubbel 35+ Vrijdag Avond - 2e klasse - Afdeling 2Stand
19:00'T SLOTJE 3-CAROLUS 3Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2019 Heren Dubbel 35+ Vrijdag Avond - 2e klasse - Afdeling 3Stand
19:00CAROLUS 4-DE MEIJVINK 1Gravel
 
KNLTB voorjaar 2019 Heren Dubbel 35+ Vrijdag Avond - 2e klasse - Afdeling 4Stand
19:00OIRSCHOT 1-CAROLUS 52 - 2Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2019 Heren Dubbel 35+ Vrijdag Avond - 4e klasse - Afdeling 28Stand
19:00DE RAAM-LIESHOUT 3-CAROLUS 7Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2019 Heren Dubbel 35+ Vrijdag Avond - 4e klasse - Afdeling 24Stand
19:15CAROLUS 6-DAVID LLOYD-VELDHOVEN 2Gravel