Najaarscompetitie 2020 vrijdag

Klik op het team voor de wedstrijden en uitslagen. 

  Team Spelers Klasse Afdeling
Vr middag

HD 50+ Carolus 1

Frans Vogels             

Charles de Bruin         

Pieter Lammers          

Hans van den Berg     

Cor Slegers               

1e klasse


Vr avond

HD 17+ Carolus 1

Jeroen van Son                

Jeffrey Bouwman             

Koen Broers                    

Jimmy van den Eerenbeemd

Tim van Uden

2e klasse


 

HD 17+ Carolus 2

Mark Raijmakers 

Erik Raijmakers 

Frank Baggen  

Paul Celie 

Arjan van Dooren  

Tjalling Lijklama

3e klasse


 

HD 35+ Carolus 1

Wilfried Verbakel

Joost Jiskoot  

Joost de Veer 

Joris Kuper    

Ferry van Leuken  

1e klasse


 

HD 35+ Carolus 2

Pieter Brouwer

Richard Noppert

Ferry Barenbrug 

Gerben van Leuken

Wilco Crone

1e klasse


 

HD 35+ Carolus 3

Marcel de Haas 

John Smolders 

Gerton Wensink 

Gerben van Beek 

Guus van Wouden 

2e klasse


 

HD 35+ Carolus 4

Frank Clermonts 

Hein Boumans

Peter Smulders

Joost van der Vleuten 

Wouter Schreuder 

2e klasse


 

HD 35+ Carolus 5

Johan Ceelen 

Roy Beijnsberger 

Edwin Gloudemans 

Frank Rooijakkers 

Harold van Gaal 

Johan Ceelen 

Frank Smits 

Henri de Bont

2e klasse


 

HD 35+ Carolus 6

Dave Boshoven 

Bram Schaart

Marcel Groeneveld

Remco van Dijk

Remco Zoetmulder

Rogier Gorts

Iwan van der Velden

4e klasse

 

 

HD 35+ Carolus 7

Willy Vlemmings 

John Meulensteen        

Robert v.d. Lee 

Wilbert v. Gog  

Geert Postma            

Rob Gijzen           

4e klasse


 

HD 35+ Carolus 8

Mark De Bruijn

Rik van der velden

Edwin van Haare

Frank Swinkels

Arjan Gubbels

Joris-Jan 

4e klasse


 

GD 17+ Carolus 1

Lisanne Welerubun-Siebers 

Elke Martinali 

Anne Hofman 

Patty Spoek

Benjamin van Mil 

Ronald Siebers 

Ronald Scheeper 

2e klasse

 
 

GD 35+ Carolus 1

Janneke Brouwers 

Theo van Bragt

Jan Verhulst

Ivo Schatorje

Suzan de Jong

Mayke Hagelaar

Richard Roxs

3e klasse

 
 

GD 35+ Carolus 2

Hans de Greef 

Jeroen van Deursen 

Rob Jansen 

Walter Bouwman 

Christine de Greef 

Nancy Willems 

Manon Spoormakers 

Anja van de Elzen 

4e klasse

 
 

GD 35+ Carolus 3

Linda Konings

Elvira Koop

Edwin Koop

Yvette van Os

Wouter Kessener

Nils Marse 

Machiel van Velden 

4e klasse

 
 

DD 17+ Carolus 1

Veronique van Doeselaar

Jolinda Meulensteen

Danique van Doeselaar

Marjan van Gaal

Astrid Schifferling

3e klasse

 
 

DD 35+ Carolus 1

Wendy van der Velden 

Astrid Appelhof 

Sylvia van Lith   

Mireile de Weerd 

Claudia Swinkels  

2e klasse

 
 

GD 35+ Carolus 2

Danielle Theuwis

Isabelle van Goch 

Yoka Rijks

Marie Louise van Betten

Nicole van Beek 

Monique Gubbels 

Fatima de Castro 

Suzan Meulendijks

2e klasse  
 

DD 35+ Carolus 3

Irene van Amsterdam 

Eugenie Wouterse

Heidi Manders 

Sabine Eijsbouts 

Lieke van der Meer 

Laura Jonkers

4e klasse  
 

DD 35+ Carolus 4

Charlotte Brouwer 

Eveline Dowling

Ingrid de Heer

Elly Rijkers

Trudy Hofland

Anne-Marie Nijpels

Hanny Bloemen

Danijela Zivanovic-Hooijer

4e klasse  

* = Teamcaptain