Najaarscompetitie 2019 vrijdag

Klik op het team voor de wedstrijden en uitslagen. 

  Team Spelers Klasse Afdeling
Vr avond

Gemengd  35+ team 1

Claudia Swinkels

Wendy vd Velden

Sylvia van Lith

Marcel Groeneveld

Bjorn Bon

Bas Schepers

3e klasse

2

 

Gemengd 35+ team 2

Janneke Brouwers

Theo van Bragt

Jan Verhulst

Ivo Schatorje

Suzan de Jong

3e klasse

5

 

Gemengd 35+ team 3

Hans de Greef

Christine de Greef

Jeroen van Deursen

Walter Bouwman

Nancy Willems

Rob Jansen

Anja vd Elzen

3e klasse

3

 

Gemengd 35+ team 4

Yvette van Os 

Wouter Kessener

Nils Marse

Edwin Koop

Elvira Koop

Linda Konings

3e klasse

6

 

Heren D 17+ team 1

Mark Raijmakers

Frank Baggen

Paul Celie 

Arjan van Dooren

Erik Raijmakers

2e klasse ?

22 ?

 

Gemengd 17+ team 1

ferry van leuken

Jorien Slegers

Britt Eijkemans

Roy Beijnsberger

Paul Driessen

Joan Gloudemans

Hoofdklasse

3

 

Gemengd 17+ team 2

Frank Clermonts

Patricia Wannemakers

Dionne Hubert

Astrid Louwers

Maikel Driessen, 

Hein Bouwmans

Peter Smulders, 

2e klasse

18

 

Gemengd 17+ team 3

Benjamin van Mill

Alan Stefanowicz

Ronald Scheeper

Lisanne Siebers

Anne Hofmann

2e klasse

22

 

Heren D 35+ team 1

Wilfried Verbakel

Frans Bell 

Joost Jiskoot 

Joris Kuper

Joost de Veer 

1e klasse

4

 

Heren D 35+ team 2

Pieter Brouwer

Ferry Barenbrug

Gerben van Leuken

Wilco Crone

Daniel Hooijer

Richard Noppert

2e klasse

7

 

Heren D 35+ team 3

Marcel de Haas

Gerben van Beek

John Smolders

Gerton Wensink

Guus van Wouden

2e klasse

6

 

Heren D 35+ team 4

Dave Boshoven

Jeroen Bijnen

Iwan v/d Velden

Remco Zoetmulder

Bram Schaart

Roger Gorts

3e klasse

31
 

Heren D 35+ team 5

Willy Vlemmings

John Meulensteen

Robert vd Lee

Wilbert van Gog

Geert Postma

Rob Gijzen

Flip Bleijerveld

3e klasse

37
 

Heren D 35+ team 6

Martin vd Stam

A.Aerts

FJ.Dirks

W.van Doren

J.van Lierop

3e klasse

35
 

Dames D 35+ team 1

Danielle Theuwis

Isabelle van Gogh

Marie-Louise van Betten

Irma van Beek

Yoka Rijks

Fatima de Castro

Monique Gubbels

Nicole van Beek

Suzanne Meulendijks

2e klasse

7
 

Dames D 35+ team 2

Veronique van Doeselaar

Jolinda Meulensteen

Tanja Maessen

Corine Bosch

Marjan van Gaal

Astrid Schifferling

3e klasse

45
 

Dames D 35+ team 3

Henrieke Slegers

Rianne van Lierop

Noucha Duncker

Marie-Louise van Leuken

3e klasse

44
 

Dames D 35+ team 4

Cindy Groen

Miriam Smulders

Eugenie Wouterse 

Irene van Amsterdam 

Steffie van de Ven

Heidi Manders 

Sabine Eijsbouts 

3e klasse 89
 

Dames D 35+ team 5

Charlotte Brouwer

Elly Rijkers

Eveline Dowling

Ingrid de Heer

Trudy Hofland

3e klasse 91

* = Teamcaptain