Najaarscompetitie 2018 vrijdag

Klik op het team voor de wedstrijden en uitslagen. 

  Team Spelers Klasse Afdeling
Vr avond

Gemengd D 17+, team 1

*Ferry van leuken

Britt Eijkemans 

J. Gloudemans  

Martin Verhulst

Roy beijnsberger 

Jorien Slegers 

G. gloudemans

1e klasse

3

 

Gemengd D 17+,  team 2

*Maikel Driessen

Dionne Hubert

Patricia Wannemakers 

Astrid Louwers 

Frank Clermont

Hein Boumans 

1e klasse

12

 

Gemengd D 35+, team 1 

*Trudy Hofland

Wendy vd Velden

Bjorn Bon

Marcel Groeneveld 

Claudia Swinkels 

3e klasse

42

 

Gemengd D 35+, team 2

*Janneke Brouwers

Theo van Bragt 

Jan verhulst 

Ivo Schatorje 

Suzan de Jong 

3e klasse

12

 

Gemengd D 35+, team 3  

*Yvette van Os

Bart Terwisse  

Erik Beks  

Nils  Marse  

Wouter Kessener 

Machiel van Velden 

Marianne Postmus 

Marie-Claire Saris 

3e klasse

14

 

Gemengd D 35+, team 4

*Hans de Greef

Jeroen van Deursen 

Christine de Greef

Rob Janssen

Nancy Willems

Manon Spoormakers

3e klasse

17

 

Dames D 35+, team 1

*Danielle van der Hoeven

Isabel van Goch 

Marie-louise van Betten  

I. van Beek 

M. Rooijakkers 

Yoka Beijnsberger 

2e klasse

3

 

Dames D 35+, team 2

*Veronique van Doeselaar

Corine Bosch-vd Linden

Hanneke Homminga

Nicole Groters

Tanja Maessen

Jolinda Meulensteen

2e klasse

2

 

Dames D 35+, team 3

*Marie-louise van Leuken

Henrieke Slegers 

Rianne van Lierop 

Noucha Duncker 

Laura Jonkers  

Danielle Van Der Linden 

3e klasse

65

 

Dames D 35+, team 4

*Cindy Groen

Eugenie Wouterse 

Steffie van de Ven 

Irene van Amsterdam 

Miriam Smulders 

Heidi Manders 

Sabine Eijsbouts 

3e klasse

52

 

Heren D 35+, team 1

*Wilfried Verbakel

Frans Bell

Joost Jiskoot

Joris Kuper

Joost de Veer

1e klasse

4

 

Heren D 35+, team 2

*Pieter Brouwer 

Gerben van Leuken 

Wilco Crone 

Daniel Hooijer

Richard Nopperts

Ferry Barenbrug 

1e klasse

3
 

Heren D 35+, team 3

*Marcel de Haas

Gerben van Beek

John Smolders

Gerton Wensink

Guus van Wouden

2e klasse

3
 

Heren D 35+, team 4

*Joost van der Vleuten

Wouter Schreuder

Peter de Jong

Peter Smulders

2e klasse

5
 

Heren D 35+, team 5 

*Martin van der Stam

Alex Aerts 

Frans-Jozef Dirks 

Johan van Lierop 

Willie van Doren

3e klasse

29
 

Heren D 35+, team 6

*Willy Vlemmings

Robert v.d. Lee 

John Meulensteen 

Wilbert v. Gog  

Flip Bleijerveld

Geert Postma

3e klasse

44
 

Heren D 35+, team 7

*Dave Boshoven

J. Kanen

B. Schaart

Iwan van der Velden

J.Bijnen 

Remco Zoetmulder

3e klasse

30

* = Teamcaptain