Voorjaarscompetitie 2019 vrijdag

Klik op het team voor de wedstrijden en uitslagen. 

  Team Spelers Klasse Afdeling
Vr middag

Heren D 50+, team 1 

*Frans Vogels

Charles de Bruyn                                   

Pieter Lammers                                      

Hans vd Berg

Cor Slegers

  

2e klasse

1

Vr avond

Gemengd D 35+, team 1 

*Hans de Greef

C. de Greef-van Dijk

Jeroen van Deursen

Rob Jansen

Nancy Willems

3e klasse

4

 

Gemengd D 35+, team 2

*Janneke Brouwers

Theo van Bragt

Jan Verhulst

Ivo Schatorjé

Suzan de Jong

3e klasse

1

 

Gemengd D 35+, team 3

*Henrieke Slegers 

Marie-Louise van Leuken

Rianne van Lierop 

Noucha Duncker 

Rob Duncker

Mark Dirks

Barry vd Reek

3e klasse

2

 

Gemengd D 35+, team 4

*Nils Marse

Yvette van Os

Elvira Koop

Edwin Koop

Wouter Kessener

Machiel van Velden

4e klasse

17

 

Gemengd D 17+, team 1 

*Benjamin van Mil

Ronald Scheeper

Alan Stefanowicz

Xander van Domburg

Kayu Wong

Lisanne Siebers

Anne Hofman

Anne Minten

3e klasse

47

 

Dames D 17+, team 1

*Veronique van Doeselaar

Anne Mae Meulensteen

Jolinda Meulensteen

Danique van Doeselaar

Mireille de Weerd

Claudia Swinkels

Wendy van der Velden

2e klasse

26

 

Dames D 17+, team 2

*Charlotte Brouwer

Vanessa Derksen

Eveline Dowling

Elly Rijkers

Ingrid de Heer-van Heck

3e klasse

54

 

Dames D 35+, team 1

*Danielle van der Hoeven

Irma van Beek 

Yoka Beijnsbergen 

Marika Rooijakkers 

Isabel van Goch

Marie-Louise van Betten-Wijnen

Susan Meulendijks

2e klasse

15

 

Heren D 35+, team 1 

*Pieter Brouwer 

Gerben van Leuken 

Wilco Crone 

Daniel Hooijer

Richard Nopperts

Ferry Barenbrug

1e klasse

7

 

Heren D 35+, team 2 

*Wilfried Verbakel

Frans Bell             

Joost Jiskoot

Joris Kuper           

Martin Verhulst 

1e klasse

2

 

Heren D 35+, team 3 

*Marcel de Haas

Gerben van Beek

John Smolders

Gerton Wensink

Guus van Wouden

2e klase 2
 

Heren D 35+, team 4 

*Johan Ceelen

Edwin Gloudemans

Frank Smits

Frank Rooyakkers

Roy Beijnsberger

Harold van Gaal

2e klasse 3
 

Heren D 35+, team 5 

*Frank Clermonts

Hein Bouwmans 

Joost van de Vleuten 

Peter Smulders 

Wouter Schreuder 

Peter de Jong

2e klasse 4
 

Heren D 35+, team 6

*Dave Boshoven

Bram Schaart 

Jeroen Bijnen 

Iwan vd Velden

Remco Zoetmulder 

4e klasse 24
 

Heren D 35+, team 7 

*Willy Vlemmings

John Meulensteen

Geert Postma

Wilbert van Gog

Robert vd Lee

Flip Bleijerveld

Rob Gijzen

4e klasse 28
 

Heren D 17+, team 1

*Mark Raijmakers

Frank Baggen

Erik Raijmakers

Arjan van Dooren

Yorick van Ommeren

Ron Martens

Paul Celie

3e klasse 37

* = Teamcaptain