Ouder-Kind Toernooi op 23 juni! Meld jij je aan?

12 juni 2024


Zondag 23 juni vindt het jaarlijkse TV Carolus Ouder-Kind toernooi plaats van 09:30-14:00. Inloop is vanaf 09:00 met uiteraard koffie.

Als jeugdlid van onze vereniging kun jij samen met een volwassene (bijvoorbeeld je vader, moeder, opa of oma) meedoen. De volwassene hoeft geen lid te zijn van TV Carolus! Dus ook al is je vader, moeder, opa of oma geen lid van onze vereniging dan kun je toch gewoon mee doen. Je hoeft niets te betalen om mee te doen.

Bij het verzamelen krijgen jullie een kopje koffie/thee of glaasje ranja. Ook zorgen we voor een kleine lunch. Als tussendoortjes zijn er wat lekkere gezonde snacks.

Komen jullie gezellig mee tennissen?
Het Ouder-Kind toernooi is hét toernooitje binnen TV Carolus waar je gezellig samen met je vader, moeder, opa of oma kan tennissen tegen mede clubgenootjes! Inschrijven kan tot en met donderdag 20 juni via dit inschrijfformulier. We hopen jullie zondag 23 juni te zien!

Vragen?
Voor vragen, mail naar Elske van Hoeckel via [email protected].

Nieuwscategorieën Evenementen

Vragen?

logo

E-mail

[email protected]

Telefoon

0492 547 041 (clubhuis)

TV Carolus

Sint Antoniusweg 10
5706 LW Helmond

KVK-nummer

40235681