Nieuws

Cadeautje voor alle vrijwilligers

Zoals elk jaar organiseert Vrijwilligerswerk Helmond i.s.m. Gemeente Helmond een actie om vrijwilligers te bedanken voor hun inzet van het afgelopen jaar. Op de markt in Helmond zullen vrijwilligers in het zonnetje worden gezet en daarnaast worden er attenties beschikbaar gesteld. Vanaf 7 december, de nationale dag van de Vrijwilliger, ligt deze attentie in ons clubhuis klaar voor alle vrijwilligers bij TV Carolus. Dus heb jij bijvoorbeeld meegeholpen bij een activiteit, toernooi, was je teamcaptain of ben je commissielid. Haal dan zeker je attentie op en zet ook alvast vrijdagavond 6 maart in je agenda, dan staat onze vrijwilligersavond gepland om alle vrijwilligers te bedanken voor hun inzet! Want  vrijwilligers zijn zeer gewaardeerd en ontzettend belangrijk voor onze club. Informatie en een uitnodiging hierover volgt nog.

« Terug

» Nieuws archief