Nieuws

Techmatch Open: Topweek bij TV Carolus

Wat een geweldige week! Ons Open Toernooi was wederom een groot succes. Gezelligheid, mooi weer, leuke wedstrijden, een feestavond, loterij en bovenal een toernooicommissie die het werkelijk top voor elkaar heeft. Het park was net het wilde westen, ons clubhuis een heuse saloon. In het finaleweekend konden de deelnemers genieten van de BBQ, zorgde onze jeugd voor het vegen van de banen en werden de finalisten gehuldigd. Een gedeelte van de opbrengst van de loterij ging naar Niels Vink (nielsonwheels.com). Hij werd verrast met een cheque van €350, een mooie bijdrage om zijn Olympische droom waar te maken. 
We bedanken de deelnemers, onze hoofdsponsor Techmatch en natuurlijk alle andere sponsors van het toernooi. En natuurlijk veel dank voor onze Open Toernooi Commissie, Barry, Bart, Britt, Desiree, Hans, Jorien, Laury, Maikel, Roel en Sandra, zij zorgden samen met Lia en Maarten voor een toptoernooi en superweek, waar we als vereniging ontzettend trots op zijn.

« Terug

» Nieuws archief