Nieuws

Beeld & geluid in ons clubhuis

We kunnen vanaf nu genieten van perfect beeld en geluid in ons clubhuis! De afgelopen dagen zorgde Jan Willem Mulkens voor installatie van de benodigde apparatuur. De boxen binnen werden vervangen en twee TV's bijgeplaatst. De TV's kunnen ook gebruikt worden voor uitingen van onze sponsors en voor presentaties.
Wanneer de temperaturen weer hoger worden is er sfeermuziek buiten en deze boxjes kunnen bijvoorbeeld ook gebruikt worden bij prijsuitreikingen, waarbij ook de draadloze microfoon goed van pas komt. We zijn onder de indruk van de deskundigheid, voortvarendheid en service waarmee Jan Willem dit heeft aangepakt. Afspraak is afspraak bij hem!
Binnenkort zal de laatste doekplaats op ons park worden bezet door Wim Mulkens. We zijn blij met de mooie samenwerking met dit vakbedrijf in Mierlo-Hout.

« Terug

» Nieuws archief