Nieuws

Rookvrije generatie & gezond clubhuis

Zien roken, doet roken. In een rookvrije omgeving komen kinderen niet in de verleiding om te gaan roken en wordt meeroken voorkomen. Zo beschermen we kinderen en zorgen we dat zij rookvrij opgroeien. Als vereniging willen we graag bijdragen aan een Rookvrije Generatie. Help je mee? Bij de opening van onze nieuwe banen wordt ons park grotendeels rookvrij, in het plan is er nog één rookruimte, uiteraard windvrij.

Lia en Maarten bieden al veel gezonde keuzes aan in ons clubhuis, smoothies, bruine tostis, verse soep en broodjes gezond. We willen graag samen een volgende stap hierin zetten. De samenwerking met Gemeente Helmond en Team Fit is gezocht. Zij werken met vignetten. Het lijkt erop dat we Brons al binnen hebben, zilver is bereikbaar en goud wordt een uitdaging. Samen met jullie, Lia en Maarten en Team Fit gaan we voor goud! En je hoeft niet bang te zijn dat de bitterballen of kroket gaat verdwijnen. Het gaat erom dat we gezonde keuzes toevoegen en deze zichtbaar in ons clubhuis zijn. Heb jij zin om met een paar leden of ouders ons eigen TV Carolus Team Fit te vormen meld je dan aan via algemenezaken@tvcarolus.nl.

« Terug

» Nieuws archief